Oferty na imprezy i przyjęcia

Restauracja Gospoda pod Młynem to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia. Specjalizujemy się zarówno w przygotowywaniu imprez rodzinnych jak i firmowych. Poniżej prezentujemy Państwu oferty na wybrane uroczystości. Chętnie uwzględnimy Państwa uwagi i życzenia tak aby dopasować menu do Państwa gustów i potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu, do zapoznania się z naszymi ofertami i do korzystania z naszych usług.

Imprezy firmowe w restauracji warszawa oferta

Impreza firmowa

Spotkanie po pracy, uroczysty obiad lub kolacja firmowa, czy może impreza integracyjna? Na te wszystkie okazje wspaniale sprawdzi się menu, które przygotował nasz szef kuchni. Zapraszamy!

Pożegnanie z pracy oferta

Pożegnanie z pracy

Zaproszenie współpracowników na wspólne wyjście aby móc się pożegnać to wspaniały pomysł. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalne propozycje menu. Serdecznie zapraszamy.

Potrawy na wynos

Wszystkim zabieganym, którzy nie mają czasu na przygotowywanie przyjęć, proponujemy listę dań, które można u nas zamówić. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Restauracja na Chrzciny Warszawa oferta

Chrzciny

Chrzciny to niezwykle radosna uroczystość dla całej rodziny. Na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa propozycje menu, które można u nas zamówić. Zapraszamy do kontaktu!

Komunia 2018 Gospoda pod Młynem oferta

Komunia 2023

Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Aby uczcić to szczególne święto nasz szef kuchni przygotował wyborne menu. Serdecznie zapraszamy!

Restauracja na Pępkowe Warszawa Ursynów oferta

Pępkowe

Dla świeżo upieczonych Tatusiów, przygotowaliśmy różne zestawy menu aby mogli oni hucznie poświętować z okazji pojawienia się nowego członka rodziny. Zapraszamy do kontaktu!

Restauracja na Imieniny Urodziny Rocznice Oferta

Imieniny, Urodziny, Rocznice

Na te niezwykle ważne uroczystości proponujemy Państwu doskonałe menu – dania głowne, przystawki, desery oraz torty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przyjęcie weselne w restauracji Warszawa Ursynów oferta

Przyjęcie weselne

Obiad po ślubie, kolacja a może większe przyjęcie weselne? Na te wszystkie opcje przygotowaliśmy dla Państwa odpowiednio dopasowane propozycje menu. Serdecznie zapraszamy!

Oferta na wesele

Wesele

Organizacja wesela to duże wyzwanie. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, dzięki której będzie ono wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy.

Oferta na Stypę

Konsolacja – obiad po pogrzebie

Strata bliskiej osoby to ogromny ból, któremu towarzyszy bardzo trudny czas. Aby pomóc Państwu w organizacji obiadu pożegnalnego, przygotowaliśmy na tę okazję specjalne menu.